PZC VARAŽDIN d.d.

Motičnjak 6, 42000 Varaždin

Telefon: +385(42)320-322
Fax: +385(42)320-415
Email: pzc-varazdin@vz.t-com.hr

UPRAVA

Predsjednik uprave: Saša Varga, dipl.ing.geot.

Članovi uprave: Mario Vdović, ing.građ., Mario Habek, mag.oec.

Savjetnik uprave za financije: Zoran Kopić, dipl.oec.

Email: uprava@pzc-varazdin.hr

ADMINISTRACIJA

Služba pravnih, kadrovskih i općih poslova

Šef Službe pravnih, kadrovskih i općih poslova: Zoran Seidl, mag.iur.

E-mail: zoran.seidl@pzc-varazdin.hr

Dijana Hudika, mag.iur.

Osoba ovlaštena za primanje i rješavanje pritužbi vezanih za zaštitu dostojanstva radnika. Osoba ovlaštena nadzirati da li se podaci radnika prikupljaju, obrađuju, koriste i dostavljaju trećim osobama u skladu sa zakonom

Email: dijana.hudika@pzc-varazdin.hr
Email: pravni.poslovi@pzc-varazdin.hr

Služba računovodstva i financija

Šef Službe računovodstva i financija:
Sabina Svetec, mag.oec.

E-mail: sabina.svetec@pzc-varazdin.hr
E-mail: racunovodstvo@pzc-varazdin.hr

Služba tehničke pripreme

E-mail: tehnicka.priprema@pzc-varazdin.hr

Služba komercijale

E-mail: nabava@pzc-varazdin.hr

PJ KOPRIVNICA-KRIŽEVCI

Radnička cesta 33, Draganovec, Grad Koprivnica

Telefon: +385(48)644-053
Fax:+385(48)644-056

Šef PJ Koprivnica-Križevci: Mladen Kovač, ing.građ.
Email: mkovac@pzc-varazdin.hr

Nadcestarija Koprivnica
Voditelj nadcestarije: Goran Marković, ing.geot.

Cestarija Koprivnica
Telefon:+385(48)622-021
Email: g.markovic@pzc-varazdin.hr

Cestarija Križevci
Telefon:+385(48)681-188
Fax.:+385(48)681-188

Kontaktirajte nas

    Ukoliko želite poslati zamolbu za posao možete to učiniti putem maila:
    pravni.poslovi@pzc-varazdin.hr

    Stacionar MOTIČNJAK

    Motičnjak 6, Varaždin

    Telefon: +385(42)350-724 / +385(42)350-726
    Fax: +385(42)350-725
    E-mail: dezurni@pzc-varazdin.hr

    OPERATIVA

    Šef operative: Marijan Kelemen, ing.građ.

    Fax: +385(42)320-415
    Email: mkelemen@pzc-varazdin.hr

    1) OJ REDOVNO ODRŽAVANJE

    Voditelj redovnog održavanja: Mladen Gregur, ing.geot.

    Telefon: +385(42)488-730
    Fax: +385(42)350-725
    Email: mladen.gregur@pzc-varazdin.hr

    Nadcestarija Varaždin

    Voditelj nadcestarije: Miroslav Pavlinec, ing.geot.

    • Cestarija Varždin:
      Telefon: +385(42)488-728
      Fax: +385(42)350-725
      Email: mpavlinec@pzc-varazdin.hr

    • Cestarija Ivanec:
      Telefon: +385(42)782-662
      Fax: +385(42)782-662
      Email: b.habek@pzc-varazdin.hr

    Nadcestarija Novi Marof

    Voditelj nadcestarije: Duško Herceg, ing.geot.

    • Cestarija Novi Marof:
      Telefon.:+385(42)611-162
      Fax: +385(42)611-219
      Email: d.herceg@pzc-varazdin.hr

    • Cestarija Zlatar Bistrica:
      Telefon: +385(49)461-053
      Fax: +385(49)461-053
      Email: a.bajzek@pzc-varazdin.hr

    Nadcestarija Čakovec

    Voditelj nadcestarije: Dražen Vincek, ing.građ.

    • Cestarija Čakovec:
      Telefon: +385(40)390-878
      Fax: +385(40)390-877
      Email: d.vincek@pzc-varazdin.hr

    • Cestarija Ludbreg:
      Telefon: +385(42)819-319
      Fax: +385(42)819-448
      Email: i.juratovic@pzc-varazdin.hr

    2) OJ GRAĐENJE

    Voditelj OJ Građenje: Davor Fučkar, mag.aedif.

    Email: gradjenje@pzc-varazdin.hr
    Email: davor.fuckar@pzc-varazdin.hr

    3) OJ ZAŠTITA CESTA I SIGNALIZACIJA

    Voditelj OJ zaštita cesta i signalizacija: Goran Jozić, ing.prom.

    Telefon: +385(42)488-725
    Fax: +385(42)350-725
    Email: signalizacija@pzc-varazdin.hr

    4) OJ MEHANIZACIJA

    Telefon: +385(42)488-723
    Fax: +385(42)350-725
    Email: mehanizacija@pzc-varazdin.hr

    Koordinator mehanizacije: Tomislav Ferenčina
    Email: t.ferencina@pzc-varazdin.hr

    Voditelj strojno-voznog parka II: Boris Ismajlovski, dipl.ing.prom.
    Email: boris.ismajlovski@pzc-varazdin.hr

    Voditelj strojno-voznog parka I: Sven Bunta, struč.spec.ing.logist.
    Email: sven.bunta@pzc-varazdin.hr

    5) DEŽURNI 

    Telefon: +385(42)350-724, +385(42)350-726
    Telefon: +385(42)350-725
    Email: dezurni@pzc-varazdin.hr